Pridaj zaujímavosť

Vitajte na stránkach Terra Incognita

https://www.terraincognita.sk/sites/terra/files/svinica-1.jpg

Vitajte na stránkach Terra Incognita

https://www.terraincognita.sk/sites/terra/files/raj-1.jpg

Vitajte na stránkach Terra Incognita

https://www.terraincognita.sk/sites/terra/files/hodkovce-1_0.jpg

Amatérski fotografi sa predstavujú v Michalovciach

03.05.2016 - 17.05.2016
Michalovce, Gorkého 1

Zemplínske osvetové stredisko Michalovce organizuje v týchto dňoch regionálnu súťažnú výstavu AMFO 2016, ktorej otvorenie a vyhodnotenie sa uskutoční 5. mája 2016 o 16,00 hod. v priestoroch galérie Zemplínskeho osvetového strediska v Michalovciach.
Amfo je najstaršia a najprestížnejšia celoštátna súťaž v oblasti amatérskej fotografickej tvorby na Slovensku. Vyhlasovateľom je Národné osvetové centrum v Bratislave. Svojim charakterom je to trojstupňová postupová súťažná výstava neprofesionálnej fotografie. Je určená deťom, mládeži a dospelým v troch vekových kategóriách. Okrem vekovej kategorizácie sa súťaž ďalej delí na: čiernobielu fotografiu, farebnú fotografiu a multimediálnu prezentáciu.
Súťaž napomáha rozvíjať záujmy, umeleckú kreativitu, nadanie a technické schopnosti v oblasti amatérskej fotografickej tvorby. Vytvára priestor na fotografické dokumentovanie a umelecké stvárnenie skutočnosti, na autorské vyjadrenie názorov, postojov, skúseností amatérskych fotografov, jednotlivcov i kolektívov.
Do okresného kola, ktoré potrvá do 17. mája 2016 sa zapojilo 18 autorov. Najlepšie ocenené fotografie postupujú do krajského kola, ktoré sa uskutoční 29. júna 2016 v Košiciach.

Kategórie:
Vstupná brána:
Forma:
  • súťaž
  • výstava
Žáner:
  • film a foto
Cieľová skupina:
  • mládež 15-18 rokov
  • dospelí
  • seniori
Príloha:
Otváracie hodiny:

Pridať nový komentár

Pridať nový komentár

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Región navštívilo 0 ľudí